Ryanair planuje wprowadzić sprzedaż niskobudżetowych noclegów

Czytaj newsletter! Istotne informacje i wpisy, bez spamu.

Jeden z najpopularniejszych niskobudżetowych przewoźników lotniczych zamierza zostać pośrednikiem rezerwacji noclegów.

porannybrief_img

Dotychczas Ryanair pasażerom szukającym noclegu proponował usługi Booking.com. Aktualnie gigant od Priceline jest zintegrowany z serwisem przewoźnika. Dostarcza technologię, jak też listę hoteli. Taka sytuacja potrwa do końca września br. Ponieważ Ryanair rozstał się z Booking.com.

Od 1 października wkroczy więc na scenę rozwiązanie przygotowane przez samego Ryanair’a. Usługa o nazwie Ryanair Rooms. Przewoźnik równocześnie poszukuje partnerów do współtworzenia nowej platformy. Nie wykluczając również współpracy z Priceline.

Celem usługi Rooms będzie dostarczenie noclegu pasażerom Ryanair “za najniższą możliwą cenę”. Prezentowane w niej będą wszystkie typy usług noclegowych. Rozpoczynając od hoteli, hosteli, bed&breakfest, pensjonaty, apartamenty i na pojedynczych kwaterach kończąc.

Plan wdrożenia platformy jest częścią “Always Getting Better”. Programu od kilku lat prowadzonego przez przewoźnika, którego celem jest poprawa serwisu dostarczanego pasażerom i zwiększenie przewagi konkurencyjnej na rynku.


Źródło: tnooz.com, ryanair.com
Foto: ryanair.com

Warto również przeczytać