Booking.com dodaje opcję komentowania

Czytaj newsletter! Istotne informacje i wpisy, bez spamu.

Od 30 stycznia br. możemy komentować opinie opublikowane przez gości na temat naszego obiektu w portalu Booking.com.

Głównym celem jest oczywiście możliwość prostowania negatywnych wpisów. Mają służyć publikowaniu naszej wersji wydarzań na przedstawione przez gościa niedogodności.

Odpowiadamy w języku w którym recenzja została napisana. Nie możemy skomentować samej oceny numerycznej, opinia musi zawierać tekst. Odpowiadamy raz, gość nie ma możliwości ustosunkowania się do naszego wpisu.

Booking.com wraz z wiadomością o nowej opcji przedstawił również sugestie jak najlepiej odpowiadać na opinie gości:

· Warto postarać się, aby wiadomość była spersonalizowana i napisana z myślą o konkretnym gościu.

· Nawet jeśli otrzymają Państwo negatywną opinię, warto zachować spokój i obiektywnie przedstawić swoją wersję wydarzeń. Mogą Państwo także napisać o ulepszeniach, które zostaną wprowadzone w związku z opinią.

· Na każdą opinię można odpowiedzieć tylko raz (goście także mogą napisać opinię tylko raz), dlatego przed wysłaniem odpowiedzi warto upewnić się, że znalazły się tam wszystkie informacje, które chcieli Państwo w niej zawrzeć.

· Dopóki nie dopracujemy nowej funkcji, prosimy o pisanie odpowiedzi w tym samym języku, w którym została dodana opinia. Klienci przeglądający opinie spodziewają się odpowiedzi w tym samym języku. W celu przetłumaczenia swojej odpowiedzi mogą Państwo skorzystać z narzędzi dostępnych online, np. Tłumacz Google.

Całość informacji znajdziecie w skrzynce pocztowej extranetu.

Warto również przeczytać