2 Kreacje&Inspiracje: Poduszki dla zakochany, Pisarze gościom

Czytaj newsletter! Istotne informacje i wpisy, bez spamu.

Pisarze będą promować hotel tradycyjną formą

acehotel_fastcompany

Jeden z obiektów sieci hoteli Ace Hotel prowadzi intrygującą akcję promocyjną. Nowojorski Ace Hotel zaprosił 12 pisarzy aby przenocowali w jego murach. Po czym podzielili się wrażeniami z wybranymi gośćmi. Oczywiście pisemnie.

Pisarze będą zapraszani w każdym miesiącu tego roku do spędzenia jednej nocy w hotelu. Ich zadaniem będzie napisanie później listu do potencjalnych nowych gości. Listy będą losowo pozostawiane w pokojach. Aby dodać kolejnej nutki wyjątkowości, będą dodatkowo ręcznie stemplowane i numerowane. Taka przyjemność spotka 300 gości w danym miesiącu.

Lista zaproszonych do akcji autorów przedstawia się następująco: Elif Batuman, Catherine Chung, Dark Matter, Chelsea Hodson, Saeed Jones, Kiese Laymon, Atticus Lish, Lucas Mann, Sigrid Nunez, Chinelo Okparanta, Daniel Jose Older, Dale Peck.
Wybaczcie moją ignorancję, nie znam żadnego 🙂

Ponadto wymienieni autorzy będą brali udział w spotkaniach czytelniczych, które również będą odbywać się w Ace Hotel New York w bieżącym roku.

Taka akcja ze strony Ace Hotel nie powinna zaskakiwać.
Sieć znana jest z oryginalnego designu, niesztampowych kreacji marketingowych oraz wyjątkowej (czasem szokującej) komunikacji z gośćmi.

Poduszki z afrodyzjakami

blog-inline-pillow-talk-800-600

Jak Walentynki to i oferta dla zakochanych par. Tylko czy zakochani potrzebują afrodyzjaków? 🙂

Jurys Inn Hotel Group z Wielkiej Brytanii wprowadza na Dzień Zakochanych ofertę pod nazwą Pillow Talk. Są to poduszki zawierające ekstrakt z afrodyzjaków.
Zapach będzie dodawany do poduszek na wyraźne życzenie gości, którzy informowani będą o takiej możliwości.
Wśród mieszanki zapachów m.in. jaśmin, czarny pieprz, drzewo sandałowe i ylang ylang.Źródło: fastcompany.com, jurysinns.com, hotelowner.co.uk
Foto: fastcompany.com, acehotel.com, jurysinns.com

Warto również przeczytać