Zasady korzystania z serwisu

Korzystając z HOTELARSTWO.net | Pasjonaci gościnności, zgadzasz się na poniższe Zasady korzystania z serwisu. Korzystając z serwisu, użytkownik dobrowolnie wyraża zgodę na przestrzeganie zasad, które w razie potrzeby mogą się zmieniać bez konieczności indywidualnego informowania.
Serwis jest własnością prywatną dlatego wszelkie kwestie sporne będą rozpatrywane arbitralnie przez nas, bez możliwości ich podważania.

1. Polityka prywatności

Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności, aby dowiedzieć się, jakie informacje zbieramy, wykorzystujemy i udostępniamy w zakresie danych osobowych naszych użytkowników.

2. Prawa autorskie

Jeśli gdzie indziej wyraźnie nie zaznaczono, HOTELARSTWO.net | Pasjonaci gościnności jest właścicielem praw autorskich i praw majątkowych wszystkich tekstów, obrazów, znaków, logotypu i innych materiałów znajdujących się w serwisie. W tym wszystkich wzorów, tekstów, grafik, zdjęć, informacji, danych, treści i układu, stylu i jego aranżacji.

Komentując lub przesyłając nam jakąkolwiek treść zgadzasz się, że staje się ona własnością HOTELARSTWO.net | Pasjonaci gościnności, i możemy jej użyć w celach marketingowych według naszego uznania.

Logo oraz nazwa HOTELARSTWO.net | Pasjonaci gościnności jest naszą wyłączną własnością.

3. Linkowanie i udostępnianie

Zachęcamy do udostępniania treści naszego serwisu.
Można z nich korzystać, po wcześniejszym poinformowaniu nas, według obowiązującego w Polsce prawa cytatu.
Można również udostępniać pełne wpisy, za wyraźnie udzieloną przez nas wcześniej zgodą.
W obu wymienionych wyżej przypadkach należy podać: źródło tekstu, bezpośredni link, autora tekstu oraz nasz logotyp na każdej stronie, na której nasza treść się pojawia.

4. Niedozwolone treści

Nie moderujemy treści komentarzy przed ich publikacją.
Dlatego prosimy, aby były one kulturalne, merytoryczne, dotyczyły komentowanej treści i użyteczne dla społeczności serwisu.
Zastrzegamy sobie prawo do usuwania lub zmiany według naszego uznania treści, które arbitralnie uznamy za nieodpowiednie.

5. Reklamacje dotyczące praw autorskich

Jeśli jakimś cudem znalazłeś w naszym serwisie treści naruszające prawa autorskie / plagiat poinformuj nas o tym!
Każde takie zgłoszenie potraktujemy poważnie – zbadamy, a jeśli będzie to konieczne usuniemy je.

6. Newsletter i korespondencja z nami

Zapisując się do newslettera i/lub wysyłając do nas jakąkolwiek wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz innych danych osobowych przez HOTELARSTWO.net | Pasjonaci gościnności w celu otrzymywania drogą elektroniczną wiadomości z treściami związanymi z tematyką serwisu i w celach marketingowych. Oświadczasz również, że znasz prawo do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych. Dane podajesz dobrowolnie.