Poranny brief
ronaldo_pestana
Poranny brief: Zamówienia room service za pomocą emotikonów, Cristiano Ronaldo inwestuje w Pestana Hotels

Cristina Ronaldo zainwestuje blisko 40 mln euro w Pestana Hotels

ronaldo_pestana

Newsletter

Głupot nie wysyłamy :)

Cristina Ronaldo, jedna z ikon współczesnej piłki nożnej, inwestuje w portugalską sieć hotelową.

Piłkarz zainwestuje połowę z 75 mln euro, jakie pochłonie wspólne hotelowe przedsięwzięcie z siecią Pestana. Przedmiotem współpracy jest otwarcie czterech nowych hoteli (w sumie 400 pokoi) grupy w następujących lokalizacjach: Madeira, Lizbona, Madryt i Nowy Jork.

Założona na Madeirze Grupo Pestana jest największą siecią hotelową w Portugalii. Prezesem grupy jest Dionisio Pestana syn twórcy sieci.

Zamówienia za pomocą emotikonów w Starwood Hotels & Resorts na Wyspach

Emoji-Closeup-e1445855095526

Od najbliższego poniedziałku (tj. 21 grudnia), dwa hotele sieci Aloft London i Aloft Liverpool, umożliwią swoim gościom zamawianie oferty room service za pomocą urządzeń mobilnych używając do tego jedynie symboli-emotikonów.

Wprowadzane rozwiązanie jest kontynuacją pilotażowego eksperymentu z podobną ofertą w Aloft Manhattan Downtown, który wystartował w USA w październiku.

Goście korzystając z usługi Text it, Get it (TiGi), aby zamówić pozycję z menu będą wykorzystywać popularne symbole rysunkowe, które będą mieć odzwierciedlenie w karcie. Służyć do tego będą aplikacje mobilne (np. WhatsApp) i dedykowana linia telefoniczna przygotowana w tym celu przez hotele.

Przykładowe pozycje w menu:
– ‘The Hangover’
Dwie butelki wody, bułka z bekonem i banan
– ‘The Sightseer’
Dwie butelki wody, mapa i dwa banany
– ‘The Munchies’
Coca-Cola, paczka chipsów, Snickers i czekoladowe brownie


Źródło: hotelowner.co.uk, skift.com, pestana.com
Foto: hotelowner.co.uk, pestana.com

Redakcja HOTELARSTWO.net

Pasjonaci Gościnności to branżowy blog dla hotelarzy. Naszym celem jest przybliżanie tematyki hotelarskiej z punktu widzenia praktyków i pasjonatów. Piszemy o marketingu, sprzedaży, zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradztwie, inwestycjach oraz najnowyszych trendach w branży hotelarskiej - social media i e-commerce. Chcemy pisać świeżo i bezkompromisowo, zawsze starając się gruntowanie przedstawiać poruszane tematy. Chcesz pisać z nami? Prześlij tekst!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Newsletter

Głupot nie wysyłamy :)