Houskeeping
twobellman
Poranny brief: Marriott wypuszcza własny serial komediowy (!), Sposób na ginącą pościel

Uważaj złodzieju, możesz być śledzony!

bath-candlelight-candles-3188-364x550
Z punktu widzenia gości niewinne kradzieże wiążą się z ogromnymi kosztami dla hoteli.
Według różnych badań hotele oceniają, że ok. 20% hotelowej bielizny-tekstyliów ginie im co miesiąc.

Newsletter

Głupot nie wysyłamy :)

Firma Trackx z produktem Linen Tracking znalazła na to sposób!

Są to mikrochipy wielkości małej tabletki wszywane w tekstylia, które pozwalają śledzić „przemieszczanie” się ręcznika lub pościeli. Wytrzymują do 300 prań.

Według producenta ok. 2000 hoteli używa tej technologi, która pozwoliła zredukować ginięcie przedmiotów do liczby nieprzekraczającej 3%.

Oprócz funkcji prewencyjnej rozwiązanie pozwala również śledzić żywotność produktów, częstość ich wykorzystywania oraz oddawania do pralni.Sieć Marriott wyprodukowała serial komediowy

W ubiegłym roku sieć Marriott utworzyła globalne studio kreatywne dedykowane digital marketingowi – Marriott Content Studio.
Pod jego skrzydłami został stworzony mini-serial komediowy, którego pierwszy epizod rozgrywa się w murach JW Marriott w Los Angeles.
Cykl o tytule Two Bellmen zadebiutuje na portalu YouTube. Każdy z odcinków będzie trwał ok. 15 minut.

Zobacz trailer:
Jest to kolejna inicjatywa sieci koncentrująca się na YouTube.
Marriott International podejmie także współpracę z pięcioma popularnymi youtuberami ze Stanów Zjednoczonych oraz serwisem What’s Trending, której celem będzie publikacja i dystrybucja treści filmowych (a szerzej digital) we wszystkich kanałach komunikacji. Zarówno internetowych, jak i tradycyjnych.


Źródło: variety.com, youtube.com, mediapost.com, foxnews.com

Redakcja HOTELARSTWO.net

Pasjonaci Gościnności to branżowy blog dla hotelarzy. Naszym celem jest przybliżanie tematyki hotelarskiej z punktu widzenia praktyków i pasjonatów. Piszemy o marketingu, sprzedaży, zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradztwie, inwestycjach oraz najnowyszych trendach w branży hotelarskiej - social media i e-commerce. Chcemy pisać świeżo i bezkompromisowo, zawsze starając się gruntowanie przedstawiać poruszane tematy. Chcesz pisać z nami? Prześlij tekst!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Newsletter

Głupot nie wysyłamy :)