E-commerce
BoTAGroup
Poranny brief: Instant Booking od TripAdvisor coraz popularniejszy

Dostarczana przez TripAdvisor usługa Instant Booking jest już dostępna na wszystkich platformach na terenie Stanów Zjednoczonych i Zjednoczonego Królestwa. W kolejnych krajach pełna funkcjonalność usługi wystartuje w najbliższych miesiącach.

Newsletter

Głupot nie wysyłamy :)

Przypomnijmy, Instant Booking jest proponowaną od czerwca 2014 usługą, umożliwiającą bezpośrednią rezerwację w serwisie TripAdvisor. Jest rozwinięciem dotychczasowej usługi TripConnect, która przekierowuje na stronę hotelu i jest rozliczana w systemie CPC. Do korzystania z Instant Booking jest nam potrzebna aplikacja channel manager dostarczana przez firmy zewnętrzne, współpracujące z TA.
Dzięki niej, wśród ofert OTA przy prezentacji naszego hotelu, pojawia się również nasz button rezerwacyjny.

Wśród prominentnych użytkowników usługi, znajdziemy między innymi takie sieci jak: Marriott International, Hyatt Hotels, Choice Hotels, Accor, Best Western International, Carlson Rezidor.
Według danych TripAdvisor 6 z 10 największych marek hotelowych korzysta z usługi. W sumie ponad 235000 obiektów można zarezerwować bezpośrednio w portalu TripAdvisor.

Usługa dostępna jest również w Polsce na zasadach prowizyjnych – 12 i 15% od dokonanej rezerwacji. Szczegóły znajdziecie na stronach TA >>>.


Źródło: tripadvisor.com
Foto: tripadvisor.com

Redakcja HOTELARSTWO.net

Pasjonaci Gościnności to branżowy blog dla hotelarzy. Naszym celem jest przybliżanie tematyki hotelarskiej z punktu widzenia praktyków i pasjonatów. Piszemy o marketingu, sprzedaży, zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradztwie, inwestycjach oraz najnowyszych trendach w branży hotelarskiej - social media i e-commerce. Chcemy pisać świeżo i bezkompromisowo, zawsze starając się gruntowanie przedstawiać poruszane tematy. Chcesz pisać z nami? Prześlij tekst!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Newsletter

Głupot nie wysyłamy :)