Poranny brief
priceevolution_ratemanager
Poranny brief: Booking.com wprowadził usługę revenue management

Należący do Booking.com BookingSuite udostępnił zautomatyzowaną usługę zarządzania przychodem.

Newsletter

Głupot nie wysyłamy :)

calendar_ratemanager

Narzędzie o nazwie RateManager w czasie rzeczywistym sugeruje użytkownikom optymalne ceny pokoi hotelowych. W tym celu opiera się na

industry-leading forecasting techniques and newly enriched algorithms

😉

priceevolution_ratemanager

Według BookingSuite rozwiązanie charakteryzuje się technikami modelowania prognoz, które samodzielnie aktualizują algorytm (machine learning). Monitorują wzorce rezerwacji użytkowników, codzienne rezerwacje i anulacje, sezonowość, wydarzenia oraz stawki konkurencji. Jak też pogłębione dane o popycie użytkowników.

Na podstawie tych danych aplikacja sugeruje stawki, które w opinii algorytmu będą najbardziej skuteczne w sprzedaży, maksymalizując przychód.


Źródło: suite.booking.com/ratemanager, hotelmarketing.com
Foto: suite.booking.com/ratemanager

Redakcja HOTELARSTWO.net

Pasjonaci Gościnności to branżowy blog dla hotelarzy. Naszym celem jest przybliżanie tematyki hotelarskiej z punktu widzenia praktyków i pasjonatów. Piszemy o marketingu, sprzedaży, zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradztwie, inwestycjach oraz najnowyszych trendach w branży hotelarskiej - social media i e-commerce. Chcemy pisać świeżo i bezkompromisowo, zawsze starając się gruntowanie przedstawiać poruszane tematy. Chcesz pisać z nami? Prześlij tekst!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Newsletter

Głupot nie wysyłamy :)