Gastronomia
tiramisu_caferoyalhotel
Kreacje&Inspiracje: Potrawy na bazie własnych składników

Restauracja Ten Room z londyńskiego Hotelu Cafe Royal wprowadziła interesującą propozycję do swojej oferty.

Newsletter

Głupot nie wysyłamy :)

Każdy z gości, może skorzystać z możliwości przygotowania potraw, w oparciu o dostarczone przez niego składniki. Mogą to być: mięso, ryby, warzywa i przyprawy. Za ich pochodzenie odpowiada właściciel 🙂 Do potraw, które zostaną nowo stworzone przez kucharzy można wybrać maksymalnie cztery własne składniki.

Na ich bazie, po konsultacji z gościem, przygotowywany jest posiłek składający się z czterech dań. Jeden, wybrany przez szefa kuchni przepis można zabrać do domu.

Restauracja potrzebuje 48 godzin na przygotowanie tej specjalnej propozycji. Jej koszt to 70 funtów za osobę. Musi ich być minimum cztery.


Źródło: hotelchatter.com, hotelcaferoyal.com
Foto: hotelcaferoyal.com

Redakcja HOTELARSTWO.net

Pasjonaci Gościnności to branżowy blog dla hotelarzy. Naszym celem jest przybliżanie tematyki hotelarskiej z punktu widzenia praktyków i pasjonatów. Piszemy o marketingu, sprzedaży, zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradztwie, inwestycjach oraz najnowyszych trendach w branży hotelarskiej - social media i e-commerce. Chcemy pisać świeżo i bezkompromisowo, zawsze starając się gruntowanie przedstawiać poruszane tematy. Chcesz pisać z nami? Prześlij tekst!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Newsletter

Głupot nie wysyłamy :)