Inwestycje
  • Glamping = Glamour Camping
  • Glamping = Glamour Camping
  • Glamping = Glamour Camping
Glamping = Glamour Camping

Glamping jest stosunkowo młodą formą wypoczynku i goszczenia turystów. Jest on odmianą tradycyjnego kempingu aczkolwiek prowadzonego w bardziej wyszukanej formie. Akcent położony jest na luksus w zakwaterowaniu i usługach dodatkowych.

Newsletter

Głupot nie wysyłamy :)

Jak udało nam się znaleźć na stronie jedynego/pierwszego (?) obiektu glamping’owego w Polsce – wybierając glamping:

zachowacie wszystkie typowe dla hotelu wygody, zyskując dodatkowo poczucie wolności jaką daje nieskrępowany kontakt z przyrodą.
Projektując Pokoje Namiotowe koncentrowaliśmy się na tym, aby nasi Goście znaleźli się tak blisko natury, jak to tylko możliwe, nie rezygnując przy tym ze standardu gwarantowanego przez dobry hotel czy luksusowy pensjonat.

Więcej przykładów obiektów glamping’owych do znalezienia w grafikach Google.

Foto: wikimedia.org, flickr.com

Redakcja HOTELARSTWO.net

Pasjonaci Gościnności to branżowy blog dla hotelarzy. Naszym celem jest przybliżanie tematyki hotelarskiej z punktu widzenia praktyków i pasjonatów. Piszemy o marketingu, sprzedaży, zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradztwie, inwestycjach oraz najnowyszych trendach w branży hotelarskiej - social media i e-commerce. Chcemy pisać świeżo i bezkompromisowo, zawsze starając się gruntowanie przedstawiać poruszane tematy. Chcesz pisać z nami? Prześlij tekst!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Newsletter

Głupot nie wysyłamy :)