Aktualności
heritagehotels3
Fundacja Heritage Hotels Poland rozpoczyna wspólne działania

W dniu 2 marca 2015 r. został uruchomiony program marketingowy Heritage Hotels Poland, którego głównym celem jest zagospodarowanie tego szczególnego segmentu turystyki w Polsce, jak również popularyzacja historii naszego kraju.

Newsletter

Głupot nie wysyłamy :)

heritagehotels1

W styczniu tego roku w Krakowie w gronie członków i sympatyków Stowarzyszenia Hotele Historyczne w Polsce zawiązała się inicjatywa podejmująca sieciowy marketing hoteli działających w obiektach zabytkowych.

Ze względu na sprawność organizacyjną podmiotem-operatorem programu marketingowego została Fundacja Hotele Historyczne, założona w Krakowie w styczniu br. Fundację utworzyło 9 fundatorów, następni uczestnicy projektu otrzymają status fundatora wspierającego także z prawem wyboru zarządu. Spośród fundatorów został wyłoniony 5-osobowy zarząd, z prezesem w osobie Jerzego Donimirskiego, współzałożyciela i prezesa Stowarzyszenia HHP w pierwszych latach jego istnienia 2008-2011.

Program na starcie tworzy 16 hoteli, które przyjęły 150 000 gości w 2014 roku.
Inicjatywę tworzą prywatne, indywidualnie zarządzane obiekty.

heritagehotels2

Historyczne hotele, na całym świecie, a zwłaszcza w Europie przyciągają wyjątkowego klienta, który poszukuje nie tylko komfortu i odpoczynku, ale również jest zainteresowany poznaniem kultury i historii danego kraju. Jesteśmy przekonani, że Polska ma sporo do zaoferowania. Członkowie naszego Stowarzyszenia mają do zaoferowania bogatą, różnorodną ofertę z bardzo dobrym poziomem serwisu. Z przyjemnością zauważamy, że także Polacy są zainteresowani naszymi usługami, które pozwalają gościom przenieść się na czas pobytu w inną epokę, w pewnym sensie dotknąć i posmakować czasów opisywanych np. przez Henryka Sienkiewicza, czy Adama Mickiewicza

– skomentował Jerzy Donimirski.

Strona Heritage Hotels Poland.


CZYTAJ WIĘCEJ >>> Musimy przestać udawać, że jesteśmy inni niż jesteśmy – Rozmowa z Ryszardem Skotnicznym, właścicielem Hotelu Dwór Kombornia

CZYTAJ WIĘCEJ >>> Pasjonaci Gościnności: Rodzinny przepis na sukces – Dwór KomborniaŹródło: heritagehotels.pl
Foto: heritagehotels.pl

Redakcja HOTELARSTWO.net

Pasjonaci Gościnności to branżowy blog dla hotelarzy. Naszym celem jest przybliżanie tematyki hotelarskiej z punktu widzenia praktyków i pasjonatów. Piszemy o marketingu, sprzedaży, zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradztwie, inwestycjach oraz najnowyszych trendach w branży hotelarskiej - social media i e-commerce. Chcemy pisać świeżo i bezkompromisowo, zawsze starając się gruntowanie przedstawiać poruszane tematy. Chcesz pisać z nami? Prześlij tekst!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Newsletter

Głupot nie wysyłamy :)