Kreacje&Inspiracje
lemeridienfollowme
2 Kreacje&Inspiracje: Konsultacje kosmetyczne online, Artystyczny keycard

Le Méridien wprowadzi artystyczne keycards

Sieć nawiązała współpracę z fotografem artystycznym Grayem Malin, który będzie odpowiedzialny za stronę wizualną limitowanej serii kluczy elektronicznych.

Newsletter

Głupot nie wysyłamy :)

Same karty są częścią większego przedsięwzięcia pod nazwą Follow Me. W skład którego wejdzie stała ekspozycja artysty w każdym lobby Le Méridien. Jej tematem przewodnim będzie 24 godzinne „życie” tegoż serca hotelu. Ponadto fotograf zajmie się sesjami zdjęciowymi w obiektach Le Méridien Hotels. Jak też, zabawa w mediach społecznościowych dla gości.

Konsultacje kosmetyczne online

Druga inspiracja pochodzi z branży detalicznej. Jednak z powodzeniem można z pomysłu skorzystać w naszej.

Tesco na Wyspach Brytyjskich ruszyło z kampanią ukierunkowaną na promocję departamentów kosmetycznych swoich sklepów. W tym celu zaangażowano bloggerki zajmujące się makijażem, fryzjerstwem oraz innymi zagadnieniami z dziedziny kosmetologii. Prowadzą one 20 minutowe konsultacje przy pomocy technologii Google+ Hangouts.

Jak możemy sobie wyobrazić akcja z pewnością wpłynie na zaangażowanie aktualnych i przyszłych klientek sieci, jak i ich lojalność.

Źródło: lemeridienfollowme.com, marketingmagazine.co.uk
Foto: lemeridienfollowme.com

Redakcja HOTELARSTWO.net

Pasjonaci Gościnności to branżowy blog dla hotelarzy. Naszym celem jest przybliżanie tematyki hotelarskiej z punktu widzenia praktyków i pasjonatów. Piszemy o marketingu, sprzedaży, zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradztwie, inwestycjach oraz najnowyszych trendach w branży hotelarskiej - social media i e-commerce. Chcemy pisać świeżo i bezkompromisowo, zawsze starając się gruntowanie przedstawiać poruszane tematy. Chcesz pisać z nami? Prześlij tekst!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Newsletter

Głupot nie wysyłamy :)