Weekend Catch Up
Catch Up Weekend
#1 Weekend Catch Up 29/11/13

Rozpoczynamy cykl wpisów w których będziemy starali się Wam rekomendować kilka artykułów wartych sprawdzenia podczas weekendowej „nudy”. Generalnie będą to treści z zasobów Internetu a nie nasze.

Zapraszamy do lektury!

Dlaczego i jak wykorzystać Vine w hotelowych strategiach social media – ENG – http://bit.ly/1eyufUD

Newsletter

Głupot nie wysyłamy :)

Sieć Accor restrukturyzuje swoją działalność i dzieli na dwie odrębne firmy – ENG – http://bit.ly/IlsL5I

„Proszę zadzwonić po Świętach” czyli jak sobie radzić z przedświątecznym – nomen omen – zbywaniem – ENG – http://bit.ly/18Ok2mF

Jak nieodpowiednio segmentując gości trafić przed sąd, zostać skazanym i stracić obiekt – http://bit.ly/1imawgx
Tytuł lekko prowokacyjny aczkolwiek dotyczy poważnej sprawy.

LEKTURA TYGODNIA Blog Mój Hotelik! Zakładamy hotel, czyli wszystko, co przyszły hotelarz wiedzieć powinien – http://bit.ly/1fQMUPv
Dopiero wystartował i mam nadzieję, że będzie systematycznie prowadzony. Wprowadzanie w tajniki hotelarstwa nieinwazyjnie łączy z promocją własnych obiektów.
BTW Autora, jeśli nas przeczyta zapraszamy na nasze łamy. Chętnie je udostępnimy!

Redakcja HOTELARSTWO.net

Pasjonaci Gościnności to branżowy blog dla hotelarzy. Naszym celem jest przybliżanie tematyki hotelarskiej z punktu widzenia praktyków i pasjonatów. Piszemy o marketingu, sprzedaży, zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradztwie, inwestycjach oraz najnowyszych trendach w branży hotelarskiej - social media i e-commerce. Chcemy pisać świeżo i bezkompromisowo, zawsze starając się gruntowanie przedstawiać poruszane tematy. Chcesz pisać z nami? Prześlij tekst!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Newsletter

Głupot nie wysyłamy :)